VESTRUM CVXDrive

VÝKONNÝ TRAKTOR V KOMPAKTNÍM TĚLE

Vestrum CVXDrive je náš nejnovější traktor. Řadíme ho do prémiového segmentu  od 100 do 140 koní, přesto je velmi dostupný. Má bohatou variabilitu výbavy, lze ho kombinovat jako jednodušší traktor pro práci s krmným vozem. Nebo jako vyspělý a komfortní traktor pro moderního soukromého farmáře.

Tyhle traktory mají nejsnáze ovládatelnou plynulou převodovku na trhu CVXDrive. Nejvíc z ni vytěžíte při práci na poli s vývodovým hřídelem. Plazivá rychlosti již od 30 m/h nesnižuje otáčky na kardanu. Můžete se teda plně věnovat řízení a nemusíte řešit řazení.

PODÍVEJTE SE NA VIDEA

VÝHODY VESTRUM CVXDRIVE

Radost z práce

Plnohodnotná prostorná kabina se čtyřmi sloupky a střechou s vysokou viditelností je ideální pro zemědělce, kteří chtějí svůj traktor agregovat s čelním nakladačem.

Ovládaní traktoru je převzato z vyšších modelových řad. Po pravé ruce budete mít plnohodnotnou loketní opěrku Multicontroller. Joystickem můžete ovládat jednotlivé hydraulické okuhy. Tlačítkami zase změníte směr jízdy.

Maximální požitek z jízdy

Vestrum CVXDrive je k dispozici pouze s nejsnáze ovladatelnou převodovkou na trhu. Je to plynulá převodovka CVXDrive. Převodovka nabízí dosažení maximální pojezdové rychlosti 40 km/hod při snížených otáčkách motoru v režimu ECO čímž dochází ke znatelné úspoře paliva. Plazivé rychlosti, kterou využijete při speciálním pracovním nasazení, dosahuje VESTRUM CVXDrive již od 30 m/hod.

Výkon v kompaktním těle

Nejvýkonější Vestrum CVX Drive má pod kapotou až 140 koní. Je vybaven čtyřválcovým motorem o objemu 4,5 litrů a splňuje emisní normu Stage. Vestrum dosáhne maximálního točivého momentu 630 Nm již při velmi nízkých otáčkách motoru: 1 300 ot/min. Do palivové nádrže se vejde 180 l nafty. A na AdBlue je k dispozici dostatečných 19 l. Servisní interval motoru činí 600 hodin.

JSEM OTTO JIRKA

Zdravím všechny, jsem Otto, z CASE IH party zastupuji modely střední výkonové řady, konkrétně LUXXUM, VESTRUM a MAXXUM, zároveň i lisy CASE IH na válcovité balíky. Moje technika tvoří základ pro každou farmu, dodávám řešení do malých farem i velkých podniků. Moje traktory mají opravdu celoroční využití – od brzkých jarních prací spojené s postřiky a setím, prací v živočišné výrobě, sklizeň pícnin, přes polní práce a přepravu, až po manipulaci s čelním nakladačem. Mám rád techniku a také všechno co „vrčí“, proto jsem rád zde v týmu produktových manažerů právě pro traktory.

Nebo mi nechte kontakt a já se vám ozvu:

NECHTE MI KONTAKT, OZVU SE VÁM

Nebo mi zavolejte +420 725 939 824, napište jirka@agrics.cz sami.