PUMA CVXDrive

Bestseller mezi traktory

Puma splňuje všechno, co si zákazníci přáli. V roce 2007 vznikl velmi schopný a univerzální traktor. Lehký do dopravy a dostatečně těžký pro polní práce. Proto si Puma si po celém světě získala tisíce spokojených zákazníků, a i v České republice patří k nejprodávanějším ve své třídě. Vyrábí se ve dvou velikostních provedeních 140–175 koní a 185–240 koní a nově získává tříletou tovární záruku.

Na jaře 2020 přichází do prodeje nejprve inovované menší modely 140-175 koní. Krásný nový design z PUMY dělá ještě více atraktivní „kočku“. Inovace s dotkly i dalších prvků: nové motory Stage 5 s delšími servisním intervaly, nové komfortní prvky výbavy, nová LED světla a mnoho dalšího. Podívejte se na videa níže a dozvíte se víc.

PODÍVEJTE SE NA VIDEA

Získejte větší model za cenu menšího

Na nové modely PUMA 140-175 můžete získat slevový voucher. Díky kterému si můžete pořídit větší model za cenu menšího.

 • až 95 000 Kč na větší model • až 105 000 Kč úspora díky záruce 3 roky • až 27 000 Kč úspora provozních nákladů

ÚSPORA až 227 000 Kč

Vyplňte formulář a voucher vám pošleme.

NOVINKY PUMA CVXDRIVE

Maximální pohoda

Odpružení přední nápravy a mechanické odpružení kabiny je základ. Na přání je možné objednat vzduchové odpružení kabiny s automatickým přizpůsobením váze řidiče. DE LUXE komfort paket kabiny se sedadlem Dual Motion je velmi komfortním základem. Pohodlí dotváří automatická klimatizace, kůží obšitý volant, koberec, otevíratelné střešní okno, el. nastavování loketní opěrky a další detaily. Komu je to málo může si objednat nejvyšší úroveň ACTIVE komfort paket s koženým sedadlem Maxximo Evolution, aktivním pružením a provětráváním.

Vyšší bezpečnost

Značka CASE IH si zakládá na bezpečnosti. Proto mají teď všechny traktory s plynulou převodovkou CVXDrive novou, patentovanou, funkci pokročilého brždění přívěsu. Při jízdě z kopce na kluzké vozovce traktor dokáže zcela sám řízeně přibrzďovat přívěs, aby se nedošlo ke smyku.

Pracujte chytře

Traktor PUMA 175 CVXDrive je vybaven chytrými prvky pro ulehčení práce. Všechny modely mají v základu dotykový monitor AFS 700, pokročilý souvraťový management HMC 2 a ISO BUS kat. 2 pro ovládání pracovních stojů. Na přání je možné dodat originální satelitní řízen CASE IH AccuGuide v úrovni RTK s přesností na 2,5 cm. Pak je vše jednoduché. Traktor řídí za vás, na souvratích se umí otočit a udělat všechny pracovní kroky a vše ovládáte z jednoho ISO BUS kompatibilního monitoru.

 Extra bonusy na výbavu a výhodné financování

Objednejte si novou PUMA v rámci CASE IH týdnů, do 12. 7. 2020 a získejte další bonusy:

2 000 € na kompletní satelitní řízení AccuGuide v úrovni RTK
1 000 € na kombinaci předního tříbodového závěsu s vývodovým hřídelem

Navíc můžete modely PUMA získat s atraktivním financováním

 • 12 měsíců bez splácení • 0% akontace • úrok pouze 0,5 %

JSEM PAVEL NOVÁK

Zdravím všechny, jsem Pavel a s traktory CASE IH pracuji od roku 2004. Červené traktory jsme si oblíbil už jako student. Zaujaly mě ty největší pásové modely Quadtrac. Z malého projektu se vyvinul úspěšný příběh, kdy jsme jich pro české zemědělce přivezli již více než 150. S trochou nadsázky můžeme říci, že Quadtracy v mnoha ohledech české zemědělství proměnily. Velké traktory mi zůstali i profesně. Věnuji se modelům Puma, Optum, Magnum a Quadtrac. Pocházím ze zemědělské rodiny a jsme rád, že mohu svou prací zemědělcům alespoň trochu pomáhat. Zemědělství byla vždycky dřina a moderní stroje ji pomáhají ulehčit.

NECHTE MI KONTAKT, OZVU SE VÁM

Nebo mi zavolejte +420 724 035 761, napište novak@agrics.cz sami.