MAGNUM AFS Connect

TRAKTOR BUDOUCNOSTI

Roky výzkumu, praktické zkušenosti a zpětná vazba od zákazníků umožnila vytvořit novou generaci traktoru MAGNUM AFS Connect. Tento traktor uspokojí potřeby obsluhy i jejich majitelů. Je neustále online. Můžete sledovat jeho polohu protože díky telematice máte vzdálený přístup k traktoru odkudkoliv. Pomocí analýzy dat můžete provádět ty správné rozhodnutí.

Obsluha bude nadšená z nové kabiny. Najdete zde zcela nové ovládání, řadu pokročilých prvků, k dispozici je dostatek úložného prostoru nebo i velká lednička.

PODÍVEJTE SE NA VIDEA

VÝHODY MAGNUM

Precizní zemědělství

V traktorech MAGNUM  AFS Connect najdeme nejnovější generaci systémů satelitního řízení a telematiky. Satelitní řízení s novým přijímačem Vector pro je standardně v úrovni RTK s přesností na 1,5 cm. Pomocí tovární telematiky předplacené na 3 roky můžete  svoje stroje spravovat odkudkoliv. Manažeři ze svoji kanceláře nebo v terénu na tabletu nebo telefonu vidí vzdáleně data z displeje traktorů. Do traktorů lze vzdáleně posílat agronomická data ve formě aplikační mapy. Nasbíraná data lze snadno analyzovat a pomůžou vám optimalizovat provoz a efektivitu využívání traktorů. Nové technologie vám pomohou výrazně snížit a provozní náklady a zvýšit produktivitu práce.

Maximální komfort při práci

Magnum AFS Connect má kompletně novou kabinu. Nově lze pro maximální komfort objednat v konfiguraci s  hydraulickým odpružením. Najdete v ni nový dotykový monitor AFS Pro 1200, který je skvěle čitelný i na slunci. Můžete si ho nakonfigurovat tak, abyste na první pohled viděli, co je pro vás nejdůležitější. Loketní opěrka Multicontroller je výškově i podélně nastavitelná. Navykli jste si v autě na bezklíčové odemykání? Teď ho najdete i u traktoru. Obsluha jistě ocení i takové detaily jako je několik USB portů, zásuvka, držáky na nápoje, lednička a dostatek odkládacích prostorů.

Tříletá záruka potvrzuje kvalitu

Na polích můžeme i po více než 30 letech od uvedení prvních generací na trh vidět v zápřahu první modely řady Magnumy. To potvrzuje vysokou kvalitu těchto strojů. A CASE IH věří i novému modelu. Proto na všechny modely poskytuje nově tříletou tovární záruku. Vzdálený servisní přístup k novému Magnum pomůže zrychlit jakoukoliv diagnostiku nebo případné opravy. Díky nové telematice AFS Connect má servisní podpora neustálý dohled nad jeho správným fungováním.

Výkon má nové jméno

Pod kapotu modelu Magnum 400 AFS Connect se vešlo poctivých 435 koňských sil. Motor o velkém objemu 9 litru umístěný nad přední nápravou poskytuje traktoru optimální rozložení hmotnosti a skvělé tahové vlastnosti. Nový TOP model Magnum 400 nabízí novou verzi zesílené mechanické převodovky PowerDrive s 21×5 rychlostmi. To vše ve spojení s HD přední a zadní nápravou. K dispozici je i polopásová verze Magnum AFS Connect Rowtrac, která nabízí ještě lepší tahové vlastnosti a šetrný vztah k půdě. V České republice pracuje už 20 pásových modelů Rowtrac.

Příplatková výbava zdarma

Při objednání do konce roku 2020 vám nadělíme k tomuto traktoru speciální bonus.

2 000 EUR

na příplatkovou výbavu ZDARMA.

JSEM PAVEL NOVÁK

Zdravím všechny, jsem Pavel a s traktory CASE IH pracuji od roku 2004. Červené traktory jsme si oblíbil už jako student. Zaujaly mě ty největší pásové modely Quadtrac. Z malého projektu se vyvinul úspěšný příběh, kdy jsme jich pro české zemědělce přivezli již více než 150. S trochou nadsázky můžeme říci, že Quadtracy v mnoha ohledech české zemědělství proměnily. Velké traktory mi zůstali i profesně. Věnuji se modelům Puma, Optum, Magnum a Quadtrac. Pocházím ze zemědělské rodiny a jsme rád, že mohu svou prací zemědělcům alespoň trochu pomáhat. Zemědělství byla vždycky dřina a moderní stroje ji pomáhají ulehčit.

Nebo mi nechte kontakt a já se vám ozvu:

NECHTE MI KONTAKT, OZVU SE VÁM

Nebo mi zavolejte +420 725 939 824, napište jirka@agrics.cz sami.