FARMALL

UNIVERZÁLNÍ LEGENDA

Farmally jsou charakteristické svoji univerzálnosti, spolehlivostí a širokou škálou využití, která je již odvozena z jejich názvu „FARM – ALL“ neboli traktor pro všechny práce na farmě. Farmall to ale není čistě jen zemědělský traktor. Svými vlastnostmi se hodí i pro nasazení v komunále nebo speciálních oblastech jako je pěstování zeleniny. Farmally se díky nízké výšce hodí pro využití v živočišné výrobě a zásluhou svých kompaktních rozměrů a skvělé manévrovatelnosti pro nasazení s čelním nakladačem. Na trhu jsou tyto traktory od roku 1923 a za tu dobu se toho u nich mnoho zdokonalilo.

PODÍVEJTE SE NA VIDEA

VÝHODY FARMALL

Traktor pro každého

Modelová řada traktorů FARMALL zahrnuje tři modely. Tyto modely jsou v segmentu traktorů do 110 koní na českém trhu jedny z nejprodávanějších. Malé „Áčka“ s výkony od 55 do 75 koní a převodovkou 12 x 12 jsou nejmladšími členy. Svým výkonem tak rozšířily nabídku strojů pro zemědělce i v tomto segmentu. Nezastupitelné místo mají v nabídce modely A s výkonem 85 až 115 koní. Vyspělé funkce z vyšších modelových řad traktorů CASE IH pak hledejte u velmi oblíbených modelů FARMALL C.

FARMALL A

Modely FARMALL A s výkonem 55 až 75 koní nabízí svým uživatelům snadno ovladatelný, jednoduchý, spolehlivý a především cenově dostupný traktor s nízkými náklady na údržbu. Nové modely v sobě mají již nový nádech designového stylu značky CASE IH. Kabina je velice prostorná, nabízí komfortní prvky jako je ovládání reverzace pomocí Powershuttle bez nutnosti použití spojky a zejména pro komunální využití přijde vhod sedačka spolujezdce. Základní výbavou těchto traktorů na českém trhu je převodovka v provedení s 12 x 12 rychlostmi.

FARMALL C

Jejich základem je vyšší robustnost, většina prodaných traktorů je již standardně vybavena provedením náprav Heavy Duty. Tyto nápravy umožnují traktoru dosáhnout vyšší zvedací kapacity a taky se zvýší jejích možné zatížení. Skvělou viditelnost oceníte při agregaci traktoru s originálním čelním nakladačem CASE IH LRZ. Příjemné je především ovládání traktoru pomocí multifunkčního joysticku a páky Multicontroller, kde jsou shromážděny všechny základní funkce pro ovládání traktoru, převodovky i čelního nakladače. Nejoblíbenější variantou je provedení převodovky 24 x 24 rychlostí s reverzací Powershutle a pojezdovou rychlostí 40 km/hod.

VÝHODNÁ NABÍDKA

Farmall je obratný pracant. A jeho využití můžete zvýšit ještě více.
Přinášíme vám speciální bonus na pořízení čelního nakladače CASE IH LRZ jen za

189 900 Kč bez DPH

JSEM PETR NOVÁK

Ahoj, jsem Petr Novák a v rámci týmu CASE IH mám na starosti traktory modelových řad QUANTUM a FARMALL včetně produktů precizního zemědělství CASE IH AFS. Traktory Farmall jsou velmi specifickým produktem, kromě oblíbených zemědělských specifikací se totiž v rámci uplatnění v komunálním sektoru, autoškolách nebo i jiných odvětvích dodávají zákazníkům v nespočet různých výbavách. Zemědělství se věnuji aktivně jednak v práci, tak taktéž doma na rodinné farmě, protože společně s bráchou pocházíme oba se zemědělské rodiny. Vystudoval jsem Mendelu v Brně a zemědělská technika mě vždycky bavila.

Nebo mi nechte kontakt a já se vám ozvu:

NECHTE MI KONTAKT, OZVU SE VÁM

Nebo mi zavolejte +420 725 316 896, napište petr.novak@agrics.cz sami.