Axial-Flow

Jednička v šetrnosti k zrnu

Mlátičky CASE IH Axial-Flow® jsou postavené pro maximální kvalitu sklízeného zrna při vysokém výkonu stroje. Konstrukční jednoduchost přináší nízké provozní náklady, pravidelnou údržbu zvládnete za pár minut. Oceníte zejména skvělý přístup k axiálnímu rotoru a na síta. Kombajn si poradí s jakoukoliv plodinou díky velké variabilitě nastavení a zachová si špičkové parametry sklizně.

Pro maximální využití potenciálu Axial-Flow® přichází systém AFS Harvest CommandTM, který se za vás postará o samotné nastavení během práce na poli. Speciální drtič X-tra posouvá práci s posklizňovými zbytky na novou úroveň, zejména díky jemnému nařezání hmoty a rovnoměrnému rozhozu i při záběru 12 m.

PODÍVEJTE SE NA VIDEA

VÝHODY Axial-Flow

Maximální kvalita zrna

Základní myšlenkou kombajnů CASE IH Axial-Flow® je kvalitně a rychle sklidit. S poškozeným zrnem přicházíte o své zisky. Třetina poškozeného zrna je vyfouknuta na sítech proudem vzduchu ven. Sladovnické ječmeny, osiva, hrachy a sója, zde všude je poškození zrna velice důležitým parametrem. Výsledky naměřené v minulých letech ukazují, že s Axial-Flow® díky této jedinečné vlastnosti uspoříte statisíce korun ročně. Přesvědčte se sami, v jaké kvalitě sklízí kombajny CASE IH.

Nízké provozní náklady

Jednoduchost stroje přináší značnou úsporu investic potřebných pro provoz stroje. Předsezonní příprava stroje obnáší jen nepatrné množství potřebných úkonů pro spolehlivou práci stroje. Zde ušetříte velké množství finančních prostředků. Úsporné motory FPT s nízkou spotřebou paliva a vysoká efektivita přenosu výkonu. Německá zkušebna DLG prováděla testy provozních nákladů jednotlivých značek kombajnů na 3-4 letých strojí po dobu 3 let, kde Axial-Flow® dosáhl o 26 % nižších provozních nákladů.

AFS Harvest Command

Chybějící zkušené obsluhy, únava přicházející ve večerních hodinách sklizně a nevyrovnanost porostů, to byly důvody pro příchod automatizace nastavení. Jedná se o technologii, která během práce na poli monitoruje parametry sklizně, porovnává je s požadavky obsluhy a následně provádí jednotlivé úpravy nastavení. Součástí je také kamera v zrnovém výtahu sledující poškození zrna a množství nečistot, nebo automatická regulace pojezdové rychlosti. Vyberete si strategii, která odpovídá vašim potřebám, podmínkám a plodině, a systém se postará o ideální nastavení kombajnu. Vy už jen pouze dohlížíte nad odvedenou práci a užíváte si letní sklizňové dny v pohodlné kabině Axial-Flow®.

AFS Harvest command zdarma

Pořiďte si novou mlátičku na letošní žně a automatizovaný systém výmlatu vám dáme zdarma. AFS Harvest command se postará o správné nastavení sklízecí mlátičky. Díky tomu ušetříte čas. Systém se sám postará i o změnu nastavení sklizně, pokud se změní např. vlhkost. Obsluha se bude moct plně věnovat řízení sklizně a ani únava ve večerních hodinách nebo chybějící zkušenosti obsluhy nebude snižovat vaše výnosy.

 

Pásová lišta MacDon

Sklizeň začíná lištou, proto její výběr není radno podceňovat. Pásové lišty MacDon® jsou ty nejlepší na trhu. Sklidí obiloviny, řepku i luskoviny a trávy. Unikání mechanický kopírovací systém MacDon FlexiDrapper sklidí vše i při nerovném terénu. Nejvíc to oceníte v ležatém porostu nebo u nízko rostoucích plodin. Sklidí těsně nad zemí. Vyrábí se v záběru od 9,1 m až po úctyhodných 13,7 m. Samozřejmostí je těsnění lišty na vysoké úrovní, aby nedocházelo ke ztrátám. A díky integrovanému hydraulickému systému si můžete nastavit rychlost kosy, pásu nebo horního šneku.

Chytře se slámou

Sláma po kombajnech Axial-Flow® je více narušená, získává lepší sací schopnosti, což jistě oceníte při využití ve stájových prostorech. Vyšší slisovatelnost až o 10 % snižuje náklady na vázací prostředky, dopravu a skladování. Rovnoměrný rozhoz nadrcené slámy je důležitý zejména pro rovnoměrný odběr dusíku a vody v průběhu rozkládání. U kombajnu Axial-Flow® je možné zvolit mezi standartní variantou Magnacut nebo novým drtičem X-tra. Ten dokonale nadrtí a rozhodí všechny zbytky i u velkých záběrů žacích adaptérů. Napomáhá eliminovat shluky slámy, čímž zabraňuje hnízdění a množení hlodavců.

NEJVÝKONNĚJŠÍ AXIAL-FLOW 9250
ZA CENU MENŠÍHO MODELU

Jen do vyprodání zásob můžete pořídit velkou červenou mlátičku Axial-Flow® 9250 ve výbavě Comfort Edition za cenu

7 199 000 Kč bez DPH.

S Axial-Flow® 9250 získáte 63 koní a 3 l motoru navíc oproti Axial-Flow® 8250, což vám může přinést až 5 ha navíc za den.

JSEM ROMAN NEDOMA

Zdravím všechny, jsem Roman a z CASE IH party se starám o kombajny a sklízecí adaptéry. Jsem kluk z vesnice a jako malého mě fascinovaly velké stroje. Každé léto jsem se těšil, až budou žně a kombajny vyjedou na pole. Několik let jsem pracoval v kabině kombajnu, navštívil spoustu farem, získával zkušenosti a měl jsem možnost vyzkoušet téměř všechny značky kombajnů. CASE IH Axial-Flow® u mě zvítězil! Nezapomenutelný rok s Axial-Flow® 9120 mě poznamenal asi na vždy, moje práce se stala koníčkem dnes se starám o nejlepší sklizňové stroje. Mým cílem je všem ukázat, jak skvělé tyto stroje jsou, kam se vyvíjí díky moderním technologiím a užívat si vaši spokojenost se stoji CASE IH a MacDon.

Nebo mi nechte kontakt a já se vám ozvu:

NECHTE MI KONTAKT, OZVU SE VÁM

Nebo mi zavolejte +420 725 998 134, napište nedoma@agrics.cz sami.